Ekologiškas gasulo molis, Maroko gasulo molis,gasulas, gasulo, gasulą,Gasulo molis,gasoulo
arganier

Ekologiškas Maroko gasulo molisGhassoul (Rhassoul)-tai dar vienas gamtos stebuklas iš Maroko. Šis išskirtinis Maroko molis randamas tik vienoje pasaulio vietoje-mineralais turtinguose Maroko Atlaso kalnuose.  Šiomis dienomis mokslininkai tebetyrinėja unikalias ghassoul savybes. Maroko molyje yra gausu vertingų medžiagų: silicio, magnio, aliuminio, geležies.
Maroko molis maišomas su vandeniu (Maroke paprastai maišoma su rožių vandeniu) jį puikiai sugeria ir įgauna nuostabių valomųjų savybių.
Molis yra vienas seniausių pasaulyje naudojamų natūralių prausiklių. O Ghassoul molis tinka vietoj veido prausiklio įvairiems odos tipams, net ir jautriai odai. Jo veikimo principas kitoks nei muilo. Vandenyje molio dalelytės išbrinksta, suformuodamos vientisą masę ir surišdamos nešvarumus (purvą, riebalų perteklių), toksinus, žalingas sveikatai daleles, skysčių perteklių. Skirtingai nuo kitų prausiklių ghassoul molis neputoja, nenualina odos, gleivinių ar plaukų, nes veikia sugėrimo principu.
Maroko molis yra universalus, jis tinka ne tik kaip veido prausiklis, bet ir veido kaukėms, plaukams stiprinti bei plauti, viso kūno odos priežiūrai. Ghassoul ypač vertinamas ir naudojamas spa procedūrose ir prabangiausiuose pasaulio spa salonuose. O dabar šiuo moliu galite mėgautis savo namuose.


Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo atlikti tyrimai, siekiant įvertinti šio molio gydomąsias savybes - buvo nustatyta, jog net ir vienas gasulo molio panaudojimas sukelia ženklius pokyčius odoje:

sumažina sausumą (79%);
pagerina odos skaistumą (68%);
pagerina odos elastingumą/tvirtumą (24%);
pagerina odos tekstūrą (106%
).

 

 

Gasulo naudojimas

Gasulas labiausiai rekomenduojamas:

•Kaip jautrios odos prausiklis – gasulo pasta iš molio vandens ir aliejaus nešvarumus nuplauna švelniai, neputodamas ir nepažeisdamas odos; naudojant gasulą, atsistato normali hidrolipidinės odos plėvelės gamyba
•Idealiai tinkamas mišriai odai;
•Nepakeičiamas riebios, o ypač - spuoguotos odos priežiūrai
Gasulas naudojamas pastos pavidalu. Pasta gaminama maždaug tokiomis proporcijomis: 1 dalis gasulo : 1 dalis hidrolato ir/ar geriamo vandens ir/ar žaliosios arbatos, keli lašai argano ar kokio kito aliejaus.
Kuo oda sausesnė ir jautresnė, tuo skystesnė ir riebesnė gasulo pasta turi būti naudojama.
Gasulo pastos galima pasidaryti ir didesnį kiekį. Tereikia tokią pastą laikyti pačioje šilčiausioje šaldytuvo vietoje (duryse, daržovių skyriuje) ne ilgiau kaip 7 dienas arba ne ilgiau nei 2 dienas ją laikant kambario temperatūroje.

Kuo oda sausesnė ir jautresnė, tuo skystesnė ir riebesnė gasulo pasta turi būti naudojama.

Plaukų trinkimui:

•Veikia kaip natūralus šampūnas, kuris nuplauna nešvarumus ir riebalų perteklių nuo galvos odos ir plaukų, nepažeisdamas nei plaukų folikulų nei plaukų paviršiaus – keratino, kartu subalansuojama plaukų riebalų liaukų veikla. Gasulas plaukus palieka žvilgančius ir purius.
•Tokį "šampūną" labai paprasta pasiruošti namuose: sumaišykite gasulą su šiltu vandeniu iki skysto jogurto konsistencijos; užtepkite šios pastos ant plaukų pradedant nuo šaknų iki galiukų; palikite kelioms minutems; labai gerai išskalaukite plaukus vandeniu.


Vėliau, kai plaukai pripras prie rasulo molio procedūrų, pastebėsite, jog efektui pasiekti laikyti moliu ištrinktų plaukų nebereikės ir juos galėsite plauti iškart.
Gasulo pastą galite praturtinti šaukštu medaus - tai puikiai tinka saulės nugarintiems, išsausėjusiems plaukams.

Veido odos priežiūrai:

•Naudojamas kaip veido odos prausiklis – gasulo pasta švelniai ištrinti šlapią veido odą sukamaisiais judesiais, nuplauti vandeniu;
•Šveičiamąsias gasulo savybes sustiprinti galima pridėjus levandų ar kitų džiovintų žolių, kokosų drožlių ar kevalų miltelių, maltos kavos, grūstos mastikos, frankincenso ar miros dervos; cukraus.
•Kaip valomoji veido odos kaukė – gasulą sumaišyti su vandeniu, dar geriau – su hidrolatu iki skystos pastos konsistencijos; pastą užtepti storu sluoksniu ant veido ir palikti max.10min., nelaukti kol sudžius; nuplauti vandeniu.
•Gasulas sugeria riebalų perteklių, veido nešvarumus, ir ypač gerai ištraukia nešvarumus iš porų.
•Pastaba: sausai ir/ar jautriai odai pastą ruoškite skystesnę ir būtinai įmaišykite šlakelį nerafinuoto aliejaus, pvz. argano (100ml pastos - 0,5 arb.š.)
•Kuo oda sausesnė ir jautresnė, tuo skystesnė ir riebesnė gasulo pasta turi būti naudojama.
Kūno priežiūrai:

•Prausimuisi sumaišykite gasulą su šiltu vandeniu iki skysto jogurto konsistencijos; ištepkite storu sluoksniu visą kūną; po kelių minučių nuplaukite vandeniu.
•Kaip šveitiklis – nušveičia odą ir padeda pasišalinti toksinams ir šlakams; šveičiamąsias savybes sustiprinti galima pridėjus levandų ar kitų džiovintų žolių, kokosų drožlių ar kevalų miltelių, maltos kavos, grūstos mastikos, frankincenso, miros dervos; cukraus, druskos.
•Gasulas nuplauna visus nešvarumus, pašalina negyvas ląsteles; oda lieka minkšta, švelni it aksomas;
•Naudojamas kaukėms, kompresams, įvyniojimams talasoterapijos ir SPA centruose.

ekologiska kosmetika,Ekologiškas Maroko gasulo molis ,molis gasulo molis,gasoulo molis
Užklausimai ir užsakymai ; egzotinesdovanos@gmail.com arba +37065593170