Rekomenduojama 1
argano ali

Egzotinės dovanos

Rytietiškos žvakidės ir lempos
Maroko lempos ir žvakidės sukuria itin paslaptingą atmosferą. Pro jų ornamentus sklindanti šviesa ir raštai atsispindi ant grindų ir sienų bei nukelia į rytietiškos nakties pasaką.
Šias lempas galima išvysti tradiciniuose riaduose (autentiškuose viešbučiuose), dar prie įėjimo kviečiančias užsukti ....taip pat puošiančias vakarienių stalus, vidinius kiemus.
Įvairiaspalvės vaško žvakidės, išpuoštos tradiciniais maurų dizaino raštais, skleidžia jaukią šviesą. Tereikia patalpinti mažą žvakelę į ją ir romantika sukurta. Jos puikiai tinka dovanai ar namų interjero papuošimui.
Marokietiškų lempų įvairovė nepaprastai didelė. Galime atvežti lempas ir pagal individualius užsakymus

.Žvakidžių ir lempų pavyzdžiai

SABRA- tai originalūs marokietiški užtiesalai lovoms, foteliams, stalams arba buto dekoracijai. Tai rankų darbo užtiesalai, kurių gamyba iš šilkinių siūlų reikalauja kruopštaus ir ilgo darbo. Pati medžiaga yra lengva, nesiglamžanti, jos priežiura nesudėtinga (galima skalbti mašina 30 ° temperatūroje). Dėl savo kokybės, originalios ornamentikos bei spalvingumo, šie užtiesalai populiarūs tarp Maroko ir užsienio interjero dizainerių bei gali pagyvinti Jūsų namų erdvę. Dydis = 3*2 M
Turime keletą užtiesalų rūšių: šilko blizgios ir vilnos/šilko matinės sabros.

Užtiesalų pavyzdžiai

 

Marokietiški pufai. Tikros odos rankų darbo pufai iš Maroko, puikios kokybės...Gali būti naudojami kaip dekoro dalis, atsisėdimui svetainėje, terasoje, jaukiems pasisėdėjimams su draugais... Pagyvinkite savo interjerą Maroko spalvomis, raštais ir šiluma:)  


Pufų pavyzdžiai  

Berberiški kilimai.Maroko kilimai yra žinomi visame pasaulyje. Berberai, kurių klajokliai protėviai apsigyveno Maroke prieš 2000 m prieš Kristų, turi unikalias genčių audimo tradicijas. Tradiciniai berberiški kilimai yra unikalūs, audžiami iš kupranugario plaukų ar avies vilnos, išsiskiria spalvomis ir raštais, geometriniu dizainu. Visas procesas-rankų darbo, rankomis išplautos medžiagos dažomos natūraliais dažais, iš kurių išgaunamos spalvos: nuo šafrano geltonos iki mėtų žalios, nuo greipfrutų rausvos iki henna raudonos. Berberiškų kilimų audimas –tai moterų kultūros dalis, o tradicijos perduodamos iš kartos į kartą. Vieno kilimo gamyba gali užtrukti ne vieną mėnesį. Istoriškai kilimai buvo prabangos dovana elito klasei, jais buvo puošiami rūmai ar šventos erdvės. Šie kilimai turi išliekamąją vertę, jie nenusidėvi, ant jų nesimato dėmės. .

Kilimų pavyzdžiai

Marokietiški arbatinuka iKvapni ir nepaprastai skani Maroko mėtų arbata-tai Maroko kultūros dalis. Šviežių mėtų kvapas lydi senamiesčio medinos gatvelėse.Arbata vaišinama atvykus į svečius, švenčių metu. Arbatos gaminimas ir gėrimas-tai mielas ir malonus ritualas.
Pradėk ar užbaik dieną kvapniu arbatos puodeliu: pasigamink mėtų ar kitą mylimą arbatą pasidabruotame arbatinuke, patiek ant jaukaus padėklo, ir pasikvietus draugus ar šeimos narius, susikurk sau šventę. Gerdamas iš spalvingų marokietiškų stiklinaičių nejučia pajausi kaip dieną nutvieskia saulė.Reikia tiek nedaug, kad kasdienybė būtų pripildyta mažais stebuklais.

Arbatinukų pavyzdžiai

Daugiau produktų rasite mūsų "Facebook" Egzotinės dovanos: www.facebook.com/egzotinesdovanos

 

Užklausimai ir užsakymai ; egzotinesdovanos@gmail.com arba +37065593170